نیم آستین مردانه 2XL سفید 95%پنبه5%لایکرا نانو کیان

وضعیت کالا: موجود

تعداد بازدید:6

542,500ریال

  • نیم آستین مردانه 2XL سفید 95%پنبه5%لایکرا نانو کیان برای نمایش بزرگتر عکس ، موس خود را روی عکس حرکت دهید نیم آستین مردانه 2XL سفید 95%پنبه5%لایکرا نانو کیان
  • thumbnail برای نمایش بزرگتر عکس موس خود را روی عکس ، حرکت دهید thumbnail
  • thumbnail برای نمایش بزرگتر عکس ، موس خود را روی عکس حرکت دهید thumbnail
  • thumbnail برای نمایش بزرگتر عکس ، موس خود را روی عکس حرکت دهید thumbnail
  • thumbnail برای نمایش بزرگتر عکس ، موس خود را روی عکس حرکت دهید thumbnail
  • thumbnail برای نمایش بزرگتر عکس ، موس خود را روی عکس حرکت دهید thumbnail
مشخصات فنی
تعداد در کارتن و يا تعداد در کيسه:
قيمت مصرف کننده:
542500
حداقل تعداد قابل سفارش همکار:
6
مشخصه فنی چهار
مشخصه فني 5
مشخصه فني 6
مشخصه فني 7
مشخصه فني 8
توضیحات

کیان تن پوش:
مجموعه تولیدی کیان تن پوش در سال 1365 تأسیس شد. این مجموعه با هدف تولید لباس زیر فعالیت خود را با نام تجاری «کیان» آغاز کرد و در ادامه در سال 1395 با نام تجاری «کیان تن پوش» توسعه یافت.

نانو اکسید روی؛ این ذرات شگفت انگیز را بیشتر بشناسیم

یکی از بهترین خاصیت‌های این نانو ذرات که کاربرد‌های بسیار عدیده‌ای دارد، خاصیت آنتی باکتریایی آن است. این ذرات در مقابل باکتری‌هایی همچون باکتری اشرشیاکلی و باکتری استافیلوکوکوس اورئوس مقاومت بسزایی از خود نشان می‌دهد و مانع نفوذ آن‌ها می‌شود.

از جمله بارزترین ویژگی‌های این نانو ذرات، فراوانی بالایی است که دارد و هیچ محدودیتی برای استفاده از آن وجود ندارد.

از لومینسانسی قوی در دمایی به اندازه‌ی دمای اتاق برخوردار است.

قابل استفاده و بهره برداری در انواع ابزار آلات نوری در بخش‌های نور فرا بنفش و آبی می‌باشد.

نانو اکسید روی دوست دار محیط زیست است.

خطرات ناشی از تابش اشعه‌های فرا بنفش را به نحو احسن دفع می‌کند.


بهداشت لباس زیر و اهمیت آن بر سلامتی شما

به طور کلی رعایت بهداشت فردی از جمله عوامل تأثی گذار بر میزان کیفیت زندگی است که بهداشت لباس زیر نیز عضوی جدا نشدنی از آن محسوب می‌شود. اگر به بهداشت فردی خود اهمیت می‌دهید و به دنبال داشتن زندگی سالم و با کیفیتی هستید، لازم است به طور ویژه بهداشت لباس زیر خود را جدی بگیرید و در مورد نحوه‌ی رعایت آن دارای اطلاعات جامعی باشید تا بتوانید مطلوب‌ترین اقدامات را انجام دهید.
در مورد اهمیت بهداشت لباس زیر لازم است تاکید کنیم که اگر در این فرایند سهل انگاری کنید و آن را جدی نگیرید، صد در صد دچار مشکلات و عارضه‌هایی خواهید شد که سلامت شما را به خطر می‌اندازند. از جمله بارزترین عارضه‌هایی که بر اثر رعایت نکرد بهداشت لباس زیر نمایان می‌شوند می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:
عفونت‌هایی که ممکن است به علت ورود انواع و اقسام آلودگی‌هایی نظیر ویروس‌ها، باکتری‌ها و میکروب‌ها به وجود آیند.

حساسیت‌هایی که بر اثر نامناسب بودن نوع لباس زیرِ مورد استفاده ایجاد می‌شوند و عمدتاً خود را به صورت‌های گوناگونی اعم از انواع جوش‌ها، خارش، خشک شدن پوست و پوسته دادن، انواع لک‌ها و غیره نشان می‌دهد.


رعایت بهداشت لباس زیر با استفاده از لباس زیرهای آنتی باکتریال کیان تن پوش

لباس زیرهای آنتی باکتریال در عصر حاضر یکی از بهداشتی ترین و با کیفیت‌ترین محصولات موجود در بازار هستند که آن‌ها را می‌توان به عنوان بهترین گزینه‌ی انتخابی معرفی کرد. اگر از لباس زیرهای آنتی باکتریال استفاده کنید دیگر نباید نگران بهداشت لباس زیر خود باشید، زیرا این البسه‌ها با بهره مندی از نانو تکنولوژی تولید شده و دارای ویژگی‌های مثبت بسیار زیادی هستند.
رعایت بهداشت لباس زیر با بهره مندی از لباس زیرهای آنتی باکتریال نه تنها سهل‌تر می‌شود بلکه مزایای متعدد دیگری را هم شامل حال افراد می‌کند که در ادامه به بعضی از آن‌ها اشاره کرده‌ایم:

لباس زیرهای آنتی باکتریال مانع از بروز انواع و اقسام عارضه‌های پوستی می‌شوند، زیرا به واسطه‌ی متریالی که از نانو ذره‌ها دارند آلودگی‌های آسیب زا را دور کرده و یا نابود می‌کنند.

این نوع لباس زیرها قدرت جذب عرق بسیار بالایی دارند و از نفوذ عرق به لباس رویی جلوگیری می‌کنند.

طول عمر و دوام لباس زیرهای آنتی باکتریال در مقایسه با انواع دیگر این البسه‌ها به مراتب بیشتر است.


آنتی باکتریال کردن پارچه محصول در محصولات کیان تن پوش

در مرحله رنگرزی، پارچه همراه با مواد نانو آنتی باکتریال اکسید روی رنگرزی می‌شود که این مواد در دمای مشخص پیوند کاملی را با پارچه‌های پنبه‌ای برقرار می‌کنند و خاصیت آنتی باکتریال را برای پارچه محصول بوجود می‌آورد. این مواد توسط تیم تحقیق و توسعه این مجموعه و شرکت دانش بنیان ایرانی تهیه و تولید شده است. آنتی باکتریال بودن پارچه باعث می‌شود سطح روی پارچه بستر ناامنی برای باکتری‌های موجود در عرق بدن انسان شود. در نتیجه عرق شما بو نمی‌گیرد و مانع از ابتلای شما به بیماری های پوستی می‌گردد.