دمنوش ارگانیک سیب و زنجبیل مهرما 100 گرمی(دمنوش انرژی)

وضعیت کالا: موجود

تعداد بازدید:3

240,000ریال

  • دمنوش ارگانیک سیب و زنجبیل مهرما 100 گرمی(دمنوش انرژی) برای نمایش بزرگتر عکس ، موس خود را روی عکس حرکت دهید دمنوش ارگانیک سیب و زنجبیل مهرما 100 گرمی(دمنوش انرژی)
  • thumbnail برای نمایش بزرگتر عکس موس خود را روی عکس ، حرکت دهید thumbnail
  • thumbnail برای نمایش بزرگتر عکس ، موس خود را روی عکس حرکت دهید thumbnail
  • thumbnail برای نمایش بزرگتر عکس ، موس خود را روی عکس حرکت دهید thumbnail
  • thumbnail برای نمایش بزرگتر عکس ، موس خود را روی عکس حرکت دهید thumbnail
  • thumbnail برای نمایش بزرگتر عکس ، موس خود را روی عکس حرکت دهید thumbnail
مشخصات فنی
تعداد در کارتن و يا تعداد در کيسه:
32
قيمت مصرف کننده:
240,000
حداقل تعداد قابل سفارش همکار:
3
مشخصه فنی چهار
مشخصه فني 5
مشخصه فني 6
مشخصه فني 7
مشخصه فني 8
توضیحات

این دمنوش فاقد شکر، مواد افزودنی و نگهدارنده و هر گونه مواد شیمیایی است. ویژگی این محصول ارگانیک بودن آن است. محصولات ارگانیک محصولاتی هستند که در تمام مراحل رشد با سیستم طبیعی هماهنگ بوده و در خاکی که از چند سال قبل، هیچ‌گونه سموم دفع آفات گیاهی و مواد شیمیایی در آن استفاده نشده و فقط با مواد طبیعی تقویت می‌شود، رشد می‌کنند. طبیعت این محصول معتدل مایل به گرم است. از جمله فواید این دمنوش می‌توان به‌ افزایش سطح انرژی، بهبود گردش خون و هضم غذا، درمان مشکلات تنفسی و پیش‌گیری از سرماخوردگی و گلو درد اشاره کرد. برای مصرف این محصول یـک قـاشـق مـربـاخــوری از آن را مانــنــد چـــای دم کنید. این دمنوش پـس از 10 دقیـقه دم مـی‌کــشد و تــا چـند روز قابــل مصــرف است.

خواص سیب

این سخن قدیمی که “مصرف روزانه یک سیب، انسان را از پزشک بی نیاز می‌کند”، کاملا درسته. سیب خطر چندین سرطان معمولی را کاهش داده و مغز رو از آسیب‌هایی که آلزایمر به دنبال داره، محافظت می‌کند. سیب میتونه میزان کلسترول خون رو کاهش داده و عملکرد گوارش رو بهبود ببخشد.
خواص زنجبیل

زنجبیل با داشتن خاصیت تسکین دهندگی، آرام بخشی و ضد تورمی، دارویی ارزشمندی محسوب می‌شه. زنجبیل که در کشور‌های آفریقا، چین و هند مصرف زیادی داره، می‌توان برای افزودن طعم به غذا‌ها اضافه یا به شکل دم کرده دارویی مصرف بشه. زنجبیل درمان قطعی ورم مفاصل بوده و در صورت مصرف مداوم، درد تورم مفاصل رو کاهش داده و حرکت رو آسان می‌کند.

هر دمنوش 100 گرمی سیب و زنجبیل و سیب و دارچین ارگانیک مهر ما معادل 200 فنجان دم نوش(100 لیوان) و هر دمنوش 100 گرمی به و هل و به و گل محمدی ارگانیک مهر ما معادل 150 فنجان دم نوش(75 لیوان) دم نوش میدهد.

تقریبا هر فنجان دمنوش سیب 100 ت هر فنجان دمنوش به 150 ت برای مصرف کننده در می آید.