دمنوش ارگانیک سیب و دارچین مهرما 80گرمی(دمنوش جوانی)

وضعیت کالا: موجود

تعداد بازدید:3

200,000ریال

  • دمنوش ارگانیک سیب و دارچین مهرما 80گرمی(دمنوش جوانی) برای نمایش بزرگتر عکس ، موس خود را روی عکس حرکت دهید دمنوش ارگانیک سیب و دارچین مهرما 80گرمی(دمنوش جوانی)
  • thumbnail برای نمایش بزرگتر عکس موس خود را روی عکس ، حرکت دهید thumbnail
  • thumbnail برای نمایش بزرگتر عکس ، موس خود را روی عکس حرکت دهید thumbnail
  • thumbnail برای نمایش بزرگتر عکس ، موس خود را روی عکس حرکت دهید thumbnail
  • thumbnail برای نمایش بزرگتر عکس ، موس خود را روی عکس حرکت دهید thumbnail
  • thumbnail برای نمایش بزرگتر عکس ، موس خود را روی عکس حرکت دهید thumbnail
مشخصات فنی
تعداد در کارتن و يا تعداد در کيسه:
32
قيمت مصرف کننده:
200,000
حداقل تعداد قابل سفارش همکار:
3
مشخصه فنی چهار
مشخصه فني 5
مشخصه فني 6
مشخصه فني 7
مشخصه فني 8
توضیحات

دم‌نوش‌ها از داروهای گیاهی هستند که از گذشته‌های دور در ایران استفاده می‌‎‌شوند و علاوه بر خواص دارویی، به  عنوان یک نوشیدنی خوش‌ طعم و مفید، جایگزین سایر نوشیدنی‌ها باشد. «مهر و ماه» که از تولیدکنندگان دم‌نوش است، دم‌نوش سیب دارچین را در قوطی‌های فلزی تولید کرده است تا مصرف‌کنندگان، دغدغه‌ای برای نگه‌داری آن نداشته باشند. این دم‌نوش با ترکیب سیب و دارچین، ترکیبی خوش‌مزه پدید آورده است که می‌تواند به تقویت دستگاه گوارش، کبد و بهبود کلسترول خون کمک کند. بسته‌بندی این محصول کمی نوستالژیک است و یادآور قوطی‌های نگه‌داری چای در خانه مادربزرگ‌ها است. افرادی که دچار سرماخوردگی شده‌اند می‌تواند با مصرف این دم‌نوش، سرماخوردگی خود را بهبود دهند و اگر قند خون بالایی دارند، آن را بهبود دهند

 خواص میوه سیب استفاده شده در این دمنوش:

از مهمترین خواص شفابخش سیب به می‌توان به پاکسازی کبد، افزایش هوش، پیشگیری و درمان آلزایمر، کاهنده کلسترول خون، ضدسرطان و بـرای بیماران دیــابتی بسیار مفید است

خواص دارچین موجود در این دمنوش:

آرامبخش، ضدنفخ، ضدعفونی کننده، آنتی اکسیدان قوی، تقویت سیستم ایمنی بدن،کاهش قند خون وکلسترول ،افزایش سطح انرژی وگردش خون،درمان سرماخوردگی، پیشگیری ازسرطان و... می باشد.

طریقه مصرف:

 برای مصرف این محصول یـک قـاشـق مـربـاخــوری از آن را مانــنــد چـــای دم کنید. این دمنوش پـس از 10 دقیـقه دم مـی‌کــشد و تــا چـند روز قابــل مصــرف است.

هر دمنوش 100 گرمی سیب و زنجبیل و سیب و دارچین ارگانیک مهر ما معادل 200 فنجان دم نوش(100 لیوان) و هر دمنوش 100 گرمی به و هل و به و گل محمدی ارگانیک مهر ما معادل 150 فنجان دم نوش(75 لیوان) دم نوش میدهد.

تقریبا هر فنجان دمنوش سیب 100 ت هر فنجان دمنوش به 150 ت برای مصرف کننده در می آید.