چای سرگل بهاره 450 گرمی ارگانیک زوبین

وضعیت کالا: موجود

تعداد بازدید:5

680,000ریال

  • چای سرگل بهاره 450 گرمی ارگانیک زوبین برای نمایش بزرگتر عکس ، موس خود را روی عکس حرکت دهید چای سرگل بهاره 450 گرمی ارگانیک زوبین
  • thumbnail برای نمایش بزرگتر عکس موس خود را روی عکس ، حرکت دهید thumbnail
  • thumbnail برای نمایش بزرگتر عکس ، موس خود را روی عکس حرکت دهید thumbnail
  • thumbnail برای نمایش بزرگتر عکس ، موس خود را روی عکس حرکت دهید thumbnail
  • thumbnail برای نمایش بزرگتر عکس ، موس خود را روی عکس حرکت دهید thumbnail
  • thumbnail برای نمایش بزرگتر عکس ، موس خود را روی عکس حرکت دهید thumbnail
مشخصات فنی
تعداد در کارتن و يا تعداد در کيسه:
20
قيمت مصرف کننده:
569,000
حداقل تعداد قابل سفارش همکار:
6
مشخصه فنی چهار
مشخصه فني 5
مشخصه فني 6
مشخصه فني 7
مشخصه فني 8
توضیحات

پس از 6 ماه خواب زمستانی برگ‌های غنی و با طراوت متولد می‌شود که تنها 8% چای کل دنیا از چای چین اول بهاره می‌باشد! چین اول ملایم‌ترین و غنی‌ترین چای به لحاظ رنگ، طعم و عطر است، مخصوصا وقتی از جوان‌ترین و لطیف‌ترین برگ‌های بوته چای چیده شده باشد. چای زوبین این بسته ناب و نایاب را با مصرف‌کنندگان منتخب تقسیم نموده است.

محصولات ارگانیک محصولاتی هستند که در تمام مراحل رشدشان از هیچ مواد سمی و آفت کش استفاده نشده است. حتی برای رشد و تقویت بوته های آن ها از کودهای شیمیایی استفاده نشده و تنها با مواد طبیعی خاک آن را تقویت کرده اند. محصولات ارگانیک سالم تر هستند اما به علت قیمت بالایشان متاسفانه در سبد خانوار ایرانی قرار نمی گیرند.

نوشیدن چای یک عادت تقریبا مرسوم  در همه ی کشورهاست . اما در ایران یکی از محبوب ترین نوشیدنی هاست که در تمام مراسم و مهمانی ها حضوری بسیار مهم دارد. طعم و عطر چای برای ما ایرانی ها بسیار مهم است. «چای ارگانیک سر گل بهاره زوبین» یک چای کاملا سالم و طبیعی است که کاملا ارگانیک و طبیعی بوده و در طی تمام مراحل رویش و نگهداری آن از مواد سمی و شیمیایی استفاه نشده است.

زوبین این کارخانه‌ی ایرانی در شهر کوچکی به نام « املش » قرارگرفته و تمامی محصولاتش ارگانیک و طبیعی هستند. این شرکت اولین تولیدکننده چای ارگانیک در خاورمیانه است.

اولین شرکت تولید چای ارگانیک در خاورمیانه لقبی است که به شرکت «چای زوبین» داده‌اند. این شرکت 120  ساله فعالیتش را از سال 1277 در شهر کوچک املش شروع کرده و  امروزه نسل پنجم این شرکت ایرانی آن را اداره می‌کنند. در ابتدای فعالیت این شرکت قدیمی چای را از هندوستان وارد می‌کردند. اما امروزه با تغییر اهداف توانستند تنها و اولین شرکت تولید چای ارگانیک در ایران باشند. کیفیت محصولات این شرکت به‌گونه‌ای است که توانسته‌اند آن‌ها را به کشورهای دیگر هم صادر کنند.

در بوته ی چای ارگانیک تغییر ساختار ژنیتیکی صورت نگرفته و در شرایط آب و هوایی و خاک مناسب و دست کاری نشده و عاری از مواد شیمیایی، تولید و رشد می کنند. این چای رنگ، عطر و شکل خود را دارد و هیچ اسانس و رنگی شیمیایی به آن اضافه نشده است.

چای سرگل در واقع دست چین غنچه و برگ های ابتدایی چای است که در فصل بهار می رویند. این برگ ها بسیار لطیف تر و باکیفیت هستند . به گونه ای که چای سرگل بهاره ، دارای تراکم رنگی بیشتری بوده که بر طعم و رنگ آن بسیار تاثیرگذار است. باید به این نکته توجه کنید که تنها هشت درصد از تولید چای در جهان طراوات و ظرافت چای سرگل بهاری را دارا هستند.

چای سرگل بهاره زوبین یک محصول بسیار مناسب برای خانواده است که از مواد سالم و طبیعی تهیه شده است. این چای  طعم کمی تلخ و گسی داشته و فرد پس از نوشیدن آن احساس شادابی خواهد کرد. علت این امر به برگ های تازه و جوان آن برمی گردد. برگ های تازه و شاداب چای دارای میزان فنول و ترکیب های چوبی کمتر و حجم آنتی سانین بیشتری دارد. همین امر باعث حس شادابی در فرد خواهد شد. این چای مدت زمان دم کشدنش کمی طولانی است زیرا در ساختار این چای از مواد شیمیایی و مصنوعی استفاده نشده و دلیل دوم آن، برگ های آن جوان و تازه بوده و برای دادن رنگ دلخواه نیاز به زمان بیشتری نیاز دارند.